Castek Bilişim Teknolojileri, kurulduğu yıldan bu yana edindiği bilişim ürünleri yedek parça satış tamir bakım servis hizmetleri tecrübesini,  titizlikle sürdürmeye devam etmektedir.

Kurulduğumuzdan bu yana bilişim ürünleri yedek parça satış tamir bakım servis hizmetleri yapan firmamız, kendini sürekli geliştirip yenileyerek 800’e yakın ürün çeşidi ve binlerce stok adetiyle tüm yaygın marka/model cihazların yedek parçalarını müşterilerine en uygun fiyat ve avantajlar ile sunmaktadır.

Teknolojiyi ve yenilikleri sürekli takip eden firmamız, stoğunu hep güncel tutmakta tüm yedek parça taleplerine maksimum çözüm sunmaktadır.

Geniş yedek parça stoğu ve yılların deneyiminin verdiği öz güven ile servis hizmetinde de tercih edilen, güvenilen bir firma olarak sektörde adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır.

Kurulduğu günden itibaren konusunda uzman kadroya sahip olan şirketimiz Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede bakım onarım ve de tedarik sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Tedarikçilikte başarı ve sürekliliğin teminatı “hizmette dürüstlük ve kalitedir” prensibiyle çalışan Castek, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.