Castek Bilişim ‘i Tanıyalım

Castek Bilişim, “Casper Yetkili Servisi” ve “Diğer tüm marka model tablet telefon bilgisayar bilişim ürünleri servis hizmeti” konularında faaliyet gösteren bir teknoloji firmasıdır. Uzman kadrosu ile tüm müşterilerine, yerinde ve uzaktan güvenli erişim metoduyla hizmet vermektedir.

Casper ve dışında kalan binlerce lider markaların çözüm ortağıdır. Castek Bilişim, çözüm sağladığı ürün ve konularda uzmanlaşarak IT sektöründeki yerini almıştır. Uzmanlığındaki konularda, farklı müşteri ihtiyaçlarına uygun implentasyonlarla, müşterilerinin yaptıkları yatırımların hızlı geri dönüşü sağlanmaktadır. Modern Profesyonel Hizmetler anlayışı ile uzmanlaşmış “Kurulum Uyarlama Servisleri”, “Durum Değerlendirme (Healthcheck)”, “Göç (Migration)”, “Sürüm Yükseltme (Upgrade)” gibi kompleks servisleri de müşterilerine sağlamaktadır.

Sunmuş olduğu hizmetleri konusunda yüksek standartlara sahip firmaların ürünleri ile sorunsuz, uzun vadeli ve güvenilir çözümler üretilmektedir. Castek Bilişim’i rakiplerinden ayıran en önemli farkı, sağladığı Profesyonel Hizmetlerin yüksek standartları ve uyguladığı başarısı kanıtlanmış metodolojilerdir. Yüksek kalite standartlarında uyguladığı Proje Yönetimi Sistemi sayesinde projeleriniz belirlenen bütçe, süre ve kalitede tamamlanabilmektedir.